WordPress radionica

Obaveštavamo studente koji žele da pohađaju besplatan program osnovne obuke za rad i izradu web stranica u Word Press-u da uskoro počinje sa radom radionica za WordPress. Rad sa studentima je praktičan u kabinetu a program je prilagođen početnicima.

Prijave za pohađanje dostaviti u Studentsku službu, telefonom ili emailom, a program radionica kreće po popunjavanju grupe.

Radionice su besplatne a realizujemo ih u saradnji sa Studentskim parlamentom VisKom-a.

Iskoristite ovu priliku za sticanje praktičnih i primenljivih znanja koja će značajno povećati Vaše stručne kompetencije i veštine. Word Press je jedna od najpopularnijih platformi za izradu, dizajn i upravljanje web stranama portalima, blogovima i web prodajom.